Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi

Scoala Constantin Brancoveanu - site oficial

OVERVIEW

This domain scoalaconstantinbrancoveanucl.ro currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated zero pages within the site scoalaconstantinbrancoveanucl.ro and found one website referring to scoalaconstantinbrancoveanucl.ro. We were able to acquire two mass networking sites retained by this website.

SCOALACONSTANTINBRANCOVEANUCL.RO RANKINGS

This domain scoalaconstantinbrancoveanucl.ro has seen alternating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for scoalaconstantinbrancoveanucl.ro

Traffic ranking (by month) for scoalaconstantinbrancoveanucl.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalaconstantinbrancoveanucl.ro

ISJ-CL.ro Inspectoratul Judetean Calarasi - site oficial

Lista si date de contact ale institutiilor subordonate. Lista nominala personal ISJ 2015-2016. a deciziei si formulare aferente reclamatiei administrativa. Lista cu documente de interes public si produse de institutie. Declaratii de avere si de interese.

WHAT DOES SCOALACONSTANTINBRANCOVEANUCL.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaconstantinbrancoveanucl.ro Mobile Screenshot of scoalaconstantinbrancoveanucl.ro Tablet Screenshot of scoalaconstantinbrancoveanucl.ro

SCOALACONSTANTINBRANCOVEANUCL.RO HOST

We detected that the main root page on scoalaconstantinbrancoveanucl.ro took eight thousand two hundred and four milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider scoalaconstantinbrancoveanucl.ro not secure.
128.0.47.137

I discovered that this website is weilding the Apache os.

Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi

Scoala Constantin Brancoveanu - site oficial

CONTENT

This domain scoalaconstantinbrancoveanucl.ro had the following in the site, "Raport de evaluare 2015 - 2016." Our analyzers observed that the website stated " Rapoarte de evaluare - arhiva." The Website also stated " Bine ati venit pe site-ul oficial al Scolii Constantin Brancoveanu Calarasi! Ldquo; O ŞANSĂ A FIECĂRUI COPIL PENTRU. DAR DIN DAR - Eveniment caritabil decembrie 2016. ȘCOALA GIMNAZIALĂ , CONSTANTIN BRȂNCOVEANU Calarasi. ȘCOALA GIMNAZIALĂ , CONSTANTIN BRȂNCOVEANU. Calitate in educatie - arhiva."

MORE WEBSITES

Scoala Dalga - site oficial

Raport de Evaluare Interna 2013 - 2014. Raport privind starea invatamantului 2013-2014. Tematica sedintelor consiliului profesoral 2014 -2015. Metodologia si calendarul inscrierii 2012-2013. Va place site-ul nostru? Puteti accesa orarul tuturor claselor. Fotografii de la scoala si nu numai. Inscrieri in invatamantul primar 2013.

Scoala Gimnaziala nr1. Dor Marunt - site oficial

Plan operational 2015 - 2016. Graficul si tematica sedintelor Consiliului Profesoral 2016-2017. Graficul si tematica sedintelor Consiliului de Administratie 2016-2017. Graficul de asistente la ore 2016-2017. Lista nominala cu personalul angajat 2015-2016. Planul de imbunatatire a calitatii educatiei oferite. La multi ani, Roma.

Scoala Frasinet - site oficial

Strategia de evaluare a calitatii. Planul de masuri pentru sezonul de iarna. Activitate de informare initializata de ISU. Serbare 1 Decembrie - Ziua Nationala a Romaniei. Serbare 164 ani Mihai Eminescu. Mos Ion Roata si Unirea. Saptamana Altfel - Activitati extrascolare. Saptamana Altfel - film 1. Saptamana altfel - film 2.

Scoala George Valsan Independenta - site oficial

Graficul serviciului pe scoala pentru cadrele didactice 2016-2017. Lista invatatori, educatori, diriginti. Excursie Voinesti in colaborare cu Consiliul Jdetean Calarasi. Plan de activitati - Ziua Mondiala a Educatiei. Calendar pentru clasele II, IV, VI.

Scoala NANA-site oficial

Procedura de inscriere - etapa a II - a. Va place site-ul nostru? Puteti accesa orarul tuturor claselor. Fotografii de la scoala si nu numai. ORGANIGRAMA SCOLII 2016-2017 ORGANIGRAMA Gpn 2016-2017 Read more.